Jestem nauczycielem języka angielskiego z wykształcenia i z zamiłowania. Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją od ponad 18 lat. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem pracuję zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi.

Posiadam bardzo dobre przygotowanie metodyczne, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu General English i Business English.

Po ukończeniu studiów na kierunku filologia angielska ze specjalnością metodyki nauczania współpracowałam z licznymi szkołami językowymi, gdzie wykorzystując solidne przygotowanie dydaktyczne i metodyczne, zdobywałam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Prowadziłam kursy stacjonarne, wyjazdowe obozy językowe, konwersacyjne kursy wakacyjne, kursy przygotowujące do egzaminów językowych, jak również zajęcia dla dyrektorów i pracowników firm. Swój warsztat pracy doskonaliłam również podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, ucząc się nowatorskich i efektywnych metod nauczania języka angielskiego.

Obecnie specjalizuję się w zajęciach indywidualnych, które bardzo szybko przynoszą oczekiwane efekty.

Podczas nauki stosuję różnego typu doskonale sprawdzone metody i techniki nauczania, w tym materiały autorskie, które przynoszą szybkie efekty i zadowolenie z postępów.

Prowadzone przeze mnie zajęcia nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych niezbędnych do swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Zapraszam na przyjemną naukę i efektywne ćwiczenia, które pozwolą raz na zawsze pozbyć się blokady w mówieniu, nauczą komunikacji w języku angielskim i otworzą nowe możliwości.

Moje motto to:  „Nie sztuką jest uczyć się, ale nauczyć się angielskiego.”

Iwona Jaśkowiak

Close Menu